Müteşebbis Kodlarımız :TR-OT-014-127/04 TR-OT-014-Ü-197/01 TR-OT-014-İ-197
Müteşebbis Kodlarımız :TR-OT-014-127/04 TR-OT-014-Ü-197/01 TR-OT-014-İ-197
Sepetim 0,00 TL
TÜKETİCİ DİKKATİNE

Türkiye’nin ilk online tıbbi ve aromatik bitki kütüphanesi olma özelliği taşıyan temmuzorganik.com; geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları, fitoterapi, aromaterapi, uçucu yağlar, sabit yağlar, hidrolatlar(çiçek suları), maserat yağlar, tıbbi ve aromatik bitkiler ile ilgili referanslı bilgiyi erişebilir ve anlaşılır hale getirerek, kamoyu sağlığını koruma amacıyla hazırlamıştır.

Bu site ve içinde yer alan bilgiler, görseller ve infografikler kullanılırken unutmamalıdır ki;

Doğal veya tıbbi demek zararsız demek değildir.

Temmuzorganik.com bir tedavi rehberi veya tıbbi bir kaynak değildir.Bu sitede yer alan bilgiler tedavi amaçlı kullanılmamalı ve kesinlikle yetkili bir sağlık uzmanının tavsiyeleri yerine koyulmamalıdır.

Her doğal ürünün birden çok kullanım alanı olacağı gibi, bu ürünlerin şifalı etkilerinden faydalanmak için kullanım alanlarına göre farklı doz, frekans ve tedavi süreleri uygulanması gerekir.Herhangi bir doğal ürün az kullanıldığında etkisiz, çok kullanıldığında zararlı olabilir.

Her bir bireyin bünyesi farklıdır ve benzer/aynı semptomlara sahip bir çok hastalık/rahatsızlık vardır.Sağlık sorunlarınıza tanı koyulması, tedavi geliştirilmesi ve gözetim altında tutulması için mutlaka yetkili bir sağlık uzmanına başvurun.

Uçucu yağlar yoğun yapıları ve güçlü bileşenlerinden dolayı, uygulamada azami özen,dikkat ve bilgi gerektirirler.Her uçucu yağ direkt cilde uygulanamayacağı gib her uçucu yağa aynı dozla ve sıklıkta maruz kalmak da doğru değildir.Yetkili bir sağlık görevlisi reçete etmediği sürece uçucu yağlar kesinlikle dahili (yutarak) kullanılmamalıdır.

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et